Ako si objednávku vytvoríte do 12. hodiny počas pracovného dňa, zvyčajne ju odošleme ešte v ten istý deň. Platí to samozrejme ak je tovar skladom. Ak sa tovar nenachádza skladom, budeme Vás o tom informovať mailom alebo telefonicky.  Víkendové objednávky sa vyrábajú a odosielajú nasledujúci pracovný deň. 

Veľká väčšina objednávok je doručených už nasledujúci pracovný deň. K omeškaniu pri doručení môže dôjsť hlavne počas Vianočných sviatkov, kedy sú dorpavcovia spravidla vyťaženejší. V taktom prípade Vás prosíme o trpezlivosť.

Všetky podrobnosti o možnostiach a cenách dopravy a platby nájdete na stránke Doprava a platba

Stačí ak nám zavoláte alebo napíšete na kontakt@tvojfotodarcek.sk POZOR! objednávku fotoarčekov s vlastnou potlačou je možné stornovať len do chvíle kým produkt ešte nebol vyhotovený, preto ak si želáte zrušiť objednávku, odporúčame Vám kontaktovať nás čo najskôr po vyhotovení objendávky.

Za objednávku môžete zaplatiť buď vopred platobnou kartou alebo na dobierku, pri preberaní zásielky. Výhodnejší spôsob je však platba kartou. Takýmto objednávkam sa venujeme prednostne a navyše sa vďaka platbe kartou môžete zapojiť do súťaže o nový iPhone.