Zoradiť:
 • Navrhnite si originálne detské body. vyberte si veľkosť a pokračujte úpravou v editore.

  INFORMÁCIE:
  Bielo-červené detské body s vlastnou potlačou. Jedinečná kombinácia bavlny a polyesteru udržuje optimálnu vlhkosť detskej pokožky.

   

  1.007.80
  velkost-body : 62 - 68 - 74 - 80 - 86
 • Pohodlná podložka pod myš s vlastným motívom vhodná pre kancelárske účely ako aj pre hranie hier. Je špeciálne navrhnutá pre maximálne pohodlie pri práci s počítačom.

  8.90 6.90
 • Prstencový držiak na mobil je výnimočný v tom, že môžete uchytiť mobil do jednej ruky bez rizika pádu telefónu vďaka prsteňu. Navyše Vám naň potlačíme akýkoľvek motív, ktorý si navrhnete v našom editore.

  Vytvorte si kryt s vlastným návrhom. 
  – fotografia
  – obrázok
  – nápisy, text
  – logo

  Použite náš Online Editor na vytvorenie návrhu.

  7.90 6.90
 • Urobte svojmu dieťaťu radosť a vytvorte mu krásnu spomienku na jeho detstvo v podobe originálneho podbradníka s fotkou, ktorý si vytvoríte v našom online návrhári.

  9.50 7.50
  Model iPhone :
 • Roztomilá šatka pre Vášho domáceho miláčika. Vytvorte svojmu maznáčikovi šatku s jeho menom, fotkou či farebným vzorom. Šatka má nastaviteľné ramienko vďaka čomu dokonale sadne aj tomu Vášmu domácemu miláčikovi.

   

  17.90 13.90
  Model iPhone :
 • Nie ste si istí ktorý fotodarček Vašich blízkych najviac poteší? Darujte im darčekový poukaz v hodnote 15€. Doručíme Vám ho do 2 dní, prípadne ho môžme doručiť aj rovno obdarovanému a navyše naň za Vás radi napíšeme aj venovanie. Dotyčný si vďaka poukazu sám vyberie produkt, ktorý sa mu najviac páči a navrhne si ho u nás podľa svojich predstáv. O všetko ostatné sa už postaráme my. Jeho fotodarček mu vyrobíme a expresne doručíme zdarma.

  Doprava pri kúpe darčekového poukazu je ZADARMO!

  15.00
 • Nie ste si istí ktorý fotodarček Vašich blízkych najviac poteší? Darujte im darčekový poukaz v hodnote 25€. Doručíme Vám ho do 2 dní, prípadne ho môžme doručiť aj rovno obdarovanému a navyše naň za Vás radi napíšeme aj venovanie. Dotyčný si vďaka poukazu sám vyberie produkt, ktorý sa mu najviac páči a navrhne si ho u nás podľa svojich predstáv. O všetko ostatné sa už postaráme my. Jeho fotodarček mu vyrobíme a expresne doručíme zdarma.

  Doprava pri kúpe darčekového poukazu je ZADARMO!

  25.00
 • Nie ste si istí ktorý fotodarček Vašich blízkych najviac poteší? Darujte im darčekový poukaz v hodnote 40€. Doručíme Vám ho do 2 dní, prípadne ho môžme doručiť aj rovno obdarovanému a navyše naň za Vás radi napíšeme aj venovanie. Dotyčný si vďaka poukazu sám vyberie produkt, ktorý sa mu najviac páči a navrhne si ho u nás podľa svojich predstáv. O všetko ostatné sa už postaráme my. Jeho fotodarček mu vyrobíme a expresne doručíme zdarma.

  Doprava pri kúpe darčekového poukazu je ZADARMO!

  40.00
 • Nie ste si istí ktorý fotodarček Vašich blízkych najviac poteší? Darujte im darčekový poukaz v hodnote 75€. Doručíme Vám ho do 2 dní, prípadne ho môžme doručiť aj rovno obdarovanému a navyše naň za Vás radi napíšeme aj venovanie. Dotyčný si vďaka poukazu sám vyberie produkt, ktorý sa mu najviac páči a navrhne si ho u nás podľa svojich predstáv. O všetko ostatné sa už postaráme my. Jeho fotodarček mu vyrobíme a expresne doručíme zdarma.

  Doprava pri kúpe darčekového poukazu je ZADARMO!

  75.00
 • Nie ste si istí ktorý fotodarček Vašich blízkych najviac poteší? Darujte im darčekový poukaz v hodnote 100€. Doručíme Vám ho do 2 dní, prípadne ho môžme doručiť aj rovno obdarovanému a navyše naň za Vás radi napíšeme aj venovanie. Dotyčný si vďaka poukazu sám vyberie produkt, ktorý sa mu najviac páči a navrhne si ho u nás podľa svojich predstáv. O všetko ostatné sa už postaráme my. Jeho fotodarček mu vyrobíme a expresne doručíme zdarma.

  Doprava pri kúpe darčekového poukazu je ZADARMO!

  100.00